FOTOGRAFIA 2021

Vernisáž klubovej výstavy neprofesionálnych fotografov

Spišské kultúrne centrum a knižnica, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja Vás pozýva na vernisáž fotografií členov Foto klubu Spiš, ktorá sa uskutoční dňa 11. 11. 2021 o 16.30 hod. vo foyer SKCaK.

Už 13. ročník výstavy prezentuje najnovšiu tvorbu 13 neprofesionálnych fotografov. Kolekcia, ktorú Vám ponúkame obsahuje 65 fotografií. Tematicky v nej prevláda pouličná fotografia, portrétna fotografia, krajinná scenéria, fragmenty architektúry a objavuje sa aj kolorovaná fotografia. Oproti predošlým ročníkom, kedy najväčšie zastúpenie mala bezkonkurenčne krajina, obľúbenosť pouličnej fotografie u autorov zaznamenala veľký rast a do centra pozornosti sa tak dostáva človek.

Hlavnou myšlienkou podujatia je prezentovať každoročne najlepšie diela, ktoré si vybrali sami autori, takže táto výstava najlepšie prezentuje úroveň našich fotografov a zároveň vystihuje smer, akým sa uberá dnešná fotografia na Spiši. Svojimi fotografiami sa Vám predstavia autori: Viera Sabovčíková, Alena Šulcová, Iva Liptáková, Ingrid Zgodavová, Dávid Ilkovič, Anna Slebodová, Jirko Salzmann, Miloš Fiľa, Ľuboš Palušák, Veronika Slivková, Jozef Svaček, Róbert Tökoly a Karol Cziel.

Výstava potrvá do 17. 12. 2021. Podujatie sa bude konať v režime podľa aktuálnych opatrení Covid automatu.

 Copyright © 2018 Spišské osvetové stredisko. Všetky práva vyhradené.