Tanečné školy na Spiši

Milí priatelia, srdečne vás pozývame na prvý tohtoročný tanečný workshop z cyklu Tanečné školy na Spiši, ktorý sa uskutoční už 3. 3. 2023 (budúci piatok) o 19.00 hod. v priestoroch Kultúrneho domu v Margecanoch.

Školou tanca vás tentoraz prevedú naši odborní lektori Vlado a Janka Vnenčákovci a spoločne sa naučíme tance Cifer, Rovný a Skokacku zo Ždiaru. Hudobne nás bude sprevádzať skvelá Ľudová hudba Filipa Žigu z Gelnice.

Škola tanca je určená pre všetkých s chuťou a pasiou pre zábavu, pohyb, objavovanie a učenie sa nových vecí. Na svoje si prídu aj tanečníci, ktorí sa prihlásili, resp. hlásia v tomto roku na súťaž v ľudovom tanci Šaffova ostroha, pretože mužské cifrovanie zo Ždiaru je povinným tancom v kategórii A – sólisti muži.

Tak príďte, tešíme sa na vás!

Vstupný poplatok: 3€/ osoba

Organizátorom podujatia je Spišské kultúrne centrum a knižnica v Spišskej Novej Vsi, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja. Podujatie je súčasťou metodickej podpory „Šanca pre talenty“. Koordinátorom je Centrum kultúry Košického kraja.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.Copyright © 2018 Spišské osvetové stredisko. Všetky práva vyhradené.