Fotografia 2016 zožala úspech

Spišské osvetové stredisko organizovalo vernisáž klubovej výstavy Fotografia, ktorá sa uskutočnila dňa 24.11.2016 vo výstavných priestoroch. 13 členovia Foto klubu Spiš predstavili svoju tvorbu 80 fotografiami, ktoré zožali veľký úspech u návštevníkov vernisáže. Mnohí sa vyjadrili, že kvalita vystavených fotografií je na veľmi vysokej úrovni.

Aj fotograf Radim Kopec sa vyjadril pochvalne: „Nejlepší výstava od doby, co vás sleduju. Jen tak dál“. Ak by sa mali fotografie hodnotiť podľa Radima, tak ocenenia by boli nasledovné: 1. miesto by udelil Dáši Frankovičovej za fotografiu „V kvapkách“, 2. miesto by získal Marek Kollárik za fotografiu „Ľadové lego“ a 3. miesto by dostal Ladislav Vikartovský za čiernobielu fotografiu „Úsmev“.
Zážitok z výstavy spríjemnila návštevníkom svojim vystúpením Karolína Lesňáková zo Základnej umeleckej školy v Smižanoch. Dobrá nálada panovala počas celej vernisáže, pričom sa viedli debaty o technológiach, tlači a všetkých nástrahách, s ktorými sa stretávajú fotografi pri svojej tvorbe.

Fotogaléria:Copyright © 2021 Spišské kultúrne centrum a knižnica. Všetky práva vyhradené.