FOTOGRAFIA 2017

Vernisáž klubovej výstavy neprofesionálnych fotografov.
Spišské osvetové stredisko v Spišskej Novej Vsi vás pozýva na vernisáž výstavy členov FOTO klubu s názvom Fotografia, ktorá sa uskutoční dňa 23.11.2017 o 16.30 hod. v Spišskom osvetovom stredisku v Spišskej Novej Vsi.

Už 9. ročník výstavy prezentuje najnovšiu tvorbu neprofesionálnych fotografov. Kolekcia, ktorú Vám ponúkame obsahuje 80 fotografií od 18 autorov. Tematicky v nich prevláda krajinná scenéria, architektonické prvky ale aj samotní ľudia v každodennom živote. Hlavnou myšlienkou podujatia je prezentovať každoročne najlepšie diela, ktoré si vybrali sami autori, takže táto výstava najlepšie prezentuje úroveň našich fotografov a zároveň vystihuje smer, akým sa uberá dnešná fotografia na Spiši.
Svojimi fotografiami sa Vám predstavia autori: Michal Buza, Miroslav Olejník, Marek Kollárik, Dáša Kolláriková, Alena Šulcová, Ladislav Vikartovský, Iva Liptáková, Ingrid Zgodavová, Viliam Mjartan, Jozef Halčin, Tibor Morihladko, Dávid Ilkovič, Anna Slebodová, Jirko Salzmann, Kazimír Štubňa, Ján Zibura, František Krajňák a František Dulík.
Výstava potrvá do 8.1.2018

 Copyright © 2021 Spišské kultúrne centrum a knižnica. Všetky práva vyhradené.