Špeciálny Hokerlík!

Populárne podujatie Spišského literárneho klubu ušitý na mieru Dní mesta Spišská Nová Ves vám otvorí dvere do sveta literatúry 26. augusta 2022 o 18,00 v Dome Matice slovenskej, v podkrovných priestoroch KC Attico.

Hlavnou témou podujatia bude dedina kontra mesto (koniec koncov sme Ves aj mesto) v podaní šéfa Spišského literárneho klubu Jána Petríka, jeho poézie a manažéra klubu Martina Hlavatého a jeho próz. Podujatie doplnia „skutočne vedecké“ krátke pojednania a hudba v podaní Martina Horbala.

Nezabudli sme ani na výtvarnú zložku Hokerlíka, svojou tvorbou sa predstavia Nikol Kolačkovská a Veronika Vlašicová. Fanúšikom podujatia budú k dispozícii knihy oboch autorov, knihy z vydavateľstva Fama art aj zborník Spišského literárneho klubu Priúzko.

Neváhaj a vychutnaj si literárny podvečer v Atticu aj občerstvenie kaviarne Mlynček! V piatok ťa čaká parádne literárne podujatie!

Organizátor podujatia je Spišský literárny klub v úzkej spolupráci s Mestom Spišská Nová Ves, Spišským kultúrnym centrom a knižnicou v Spišskej Novej Vsi a vydavateľstvom FAMA art.Copyright © 2021 Spišské kultúrne centrum a knižnica. Všetky práva vyhradené.