Spomienky na Štiavnicu

Vernisáž poplenérovej výstavy

V Spišskom osvetovom stredisku v Spišskej Novej Vsi, kultúrnom zariadení Košického samosprávneho kraja, sa uskutočnila dňa 16. januára 2020 o 16.30 hod. vernisáž fotografií ôsmich neprofesionálnych autorov, členov Foto klubu Spiš.
Oko návštevníka vernisáže poplenérovej výstavy s názvom “Spomienky na Štiavnicu” potešilo 77 fotografií, ktoré vznikli v dňoch 20.-22.9.2019 v Banskej Štiavnici. V dielach je cítiť originalitu rôznych pohľadov na svet a svojský fotografický rukopis. Autori sú neprofesionálni fotografi, pričom sa svojej tvorbe venujú vo voľnom čase. Vernisáž nám spríjemnil svojim hudobným vystúpením Ladislav Vikartovský a o tom, čo sa dialo počas plenéru nám vyrozprávala vo forme precíteného prednesu Iva Liptáková. Zaspomínala si aj na Marínu a pri zvukoch akustickej gitary nám predniesla jedno z najväčších diel Andreja Sládkoviča. Výstava kolekcie fotografií potrvá do 16. februára 2020.
Vystavujúci fotografi:
Ingrid Zgodavová, Miroslav Dibák, Alena Šulcová, Jirko Salzmann, Anna Slebodová, František Krajňák, Iva Liptáková, Ľubomír Palušák.

 

Fotogaléria:

neboli nájdené žiadne obrázkyCopyright © 2018 Spišské osvetové stredisko. Všetky práva vyhradené.